פרסום מודעות מכרזים בעיתון

פרסום מודעות מכרזים

מדי יום אנו נתקלים במודעות מכרז שונות בעיתונות הכתובה. פרסום מודעות מכרזים דורש ידע וניסיון על מנת שהמודעה תזכה לחשיפה המתאימה, ותתפרסם כנדרש בחוק. חברתנו רכשה ניסיון מקצועי בתחום זה, אשר מעניק לנו את האפשרות לספק ללקוחותינו את מודעות המכרזים הטובות ביותר עבורם.

מהי מודעת מכרז?

גוף המעוניין לקבל הצעות מחיר מקבלני ביצוע, מספקים או מנותני שירות – פרטיים או חברות – מפרסם מודעה המכילה פנייה ציבורית הפתוחה לכל. במודעה מתוארת תכלית ההצעה: אספקת מוצרים או חומרי גלם, ביצוע עבודות מסוגים שונים, החל מעבודות בנייה וסלילה וכלה בעבודות משרדיות (לדוגמא: עיריות שונות פותחות מכרזים לאמנים מקומיים להדרכת חוגי אמנות מטעם העירייה), וכן הצעת שטחים למכירה, לשכירה או לחכירה, וכיוצא באלה. המכרז מזמין את הציבור לפנות למפרסם המודעה, והזוכה במכרז יהיה זה שהצעתו תהיה המתאימה ביותר לציפיות המפרסם, בין אם מבחינה תקציבית ובין אם מבחינת איכות השירות או המוצר המבוקש.

מקצועיות

חברתנו בעלת ניסיון רב ומיומנות בפרסום מודעות מכרזים. לרשות הלקוחות הפונים אלינו עומד צוות מנוסה, הבקיא בדרכי הניסוח, העיצוב והפרסום של מודעות מכרז. הצוות שלנו ילווה אתכם עד לפרסום מודעת המכרז המדויקת והטובה ביותר עבורכם, באמצעי התקשורת המתאים לקהל היעד, ועל פי הנדרש בחוק. באפשרותכם לפרסם בעיתונות מקומית או ארצית, בהתאם לאופי המכרז, וכן ניתן לפרסם מכרז שיש לשלם על מנת להשתתף בו.

להתחיל ברגל ימין

הצוות המקצועי שלנו מזמין אתכם להתחיל ברגל ימין את המיזם, את הבנייה או העסקת עובדים חדשים, בעזרת פרסום מודעת מכרז באופן המקצועי והמתאים ביותר לצרכיכם. אנו נדריך, נלווה, נייעץ ונעשה כמיטב יכולתנו על מנת שמודעת המכרז שתפרסמו תהיה האפקטיבית והמועילה ביותר עבורכם, ובהתאם לכל החוקים והתקנות.

לשאלות נוספת ולפרסום מודעת מכרז חייג 1700-70-30-21, כתובת מייל info@modaha.co.il

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך

small_c_popup.png

כאן בשבילך בטלפון 1700-70-30-21

רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום מודעה בעיתון?
חייג עכשיו או השאר את פרטיך:

דילוג לתוכן