פרסום שלטי חוצות

פרסום billboards ברחבי הארץ

פרסום בעל ערוץ שהוא, הנו מחויב המציאות עבור כל עסק או חברה. האפשרות לפרסם את השירותים והמוצרים בתפוצה רחבה, מעידה על ההבנה העסקית הגבוהה בנוכחות במדיה ובאמצעי התקשורת.

כניסתו של העולם הדיגיטלי החליש כמה ערוצי פרסום, אך דווקא פרסום שלטי חוצות היה ונותר אמצעי מרשים ואיכותי שתורם רבות לנוכחות, חשיפה ומיתוג. הלוגו של החברה כמו גם התדמית באמצעות שלטי חוצות חשובים מאוד.

מדוע לפרסם בשלטי חוצות?

למרות שהאינטרנט הפך לגורם פרסום משמעותי שדחק ערוצים אחרים לשוליים, פרסום בשלטי חוצות עדיין פופולארי מאוד, משום שמדובר בגורם שנותן את התמורה הנרחבת ביותר לכסף ששולם עבור הפרסום. במילים אחרות, מודעה באינטרנט יכולה ל"היבלע" מזרם המידע הבלתי פוסק, אך כאשר אדם רואה שלט ענק בעודו נוסע ברכב, הסיכויים לכך שהתמונה תיחרט בזיכרונו היא הרבה יותר גבוהה, והתשואה (ה-ROI) של מסע הפרסום יהיה  הרבה יותר מרשים.

בין אמצעי פרסום במרחב הציבורי ניתן למצוא את האפשרויות הבאות:

פרסום על אוטובוסים ומוניות – פרסום יעיל מאוד על גבי רכבים נעים, מה שמאפשר למסע הפרסום להיות דינמי ולהגיע לעל מקום.

בילבורדים – פרסום על צירי תנועה מרכזים באמצעות פוסטרים גדולים, 100-300 מ"ר.

פרסום על גבי מסכי ענק – תוספת הקיימת היום בזכות מסכי הלד הגדולים שהופכים לנפוצים כמעט כמו הבילבורדים הקלאסיים.

עמודורים – פרסום של תכנים על גבי שלטים המראים את שמות הרחובות. זה בדרך כלל אזורים מוארים, ועם אפשרות למקד את הפרסום לאזור ספציפי על פי פלח השוק המתאים. 

מה לפרסם בשלטי חוצות?

כאשר מדובר בפרסום בשלטי חוצות, חשוב לזכור שמה שקובע הוא האיכות, ולא הכמות, בעיקר כאשר נבחרת נקודה מרכזית בעיר. באמצעות בחירה בתמונה אחת מושלמת, מדויקת, מושכת את העין ובעלת ערך מוסף ניתן לייצר תשומת לב ועניין, שיחד עם מיקום נכון יוצרת את מסע הפרסום המושלם עבורכם.

כך תפרסמו בשלטי חוצות בנקודות מרכזיות בארץ

השירות שלנו באפקט המודעות מאפשר לכם לפרסם את החברה, המוצרים ו/או השירותים שלכם ברבים במיקומים מרכזיים במקומות שונים בארץ: החל מצפון הארץ, בשרון, במרכז, בשפלה ובדרום הארץ, כולל צירי תנועה מרכזיים.  

זהו שירות מקצועי ואמין של חברה הדואגת לפרסם את המותג, השירות או המוצר שלכם בנקודות האסטרטגיות הבולטות ברחבי הארץ, תוך התאמה של מיקום ואמצעי הפרסום לקהל היעד שלכם.

בין המקומות הפופולריים ביותר לפרסום שלטי חוצות ניתן למצוא את נתיבי איילון, מתקני הפרסום החדש בנתניה (פולג, מתחם איקאה וכו'), צומת ביל"ו ברחובות, בחיפה יש מקומות פרסום באזור צ'ק פוסט ועוד. השירות מאפשר להעניק את התמורה הטובה ביותר לתקציב המושקע בנושא הפרסום ולקבל את המיתוג, החשיפה והנוכחות הכי משתלמת.

לשאלות נוספת ולפרסום מודעה חייג 1700-70-30-21, כתובת מייל info@modaha.co.il

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך

small_c_popup.png

כאן בשבילך בטלפון 1700-70-30-21

רוצה לקבל הצעת מחיר לפרסום מודעה בעיתון?
חייג עכשיו או השאר את פרטיך:

דילוג לתוכן