פרסום מודעה בידיעות אחרונות

פרסום בידיעות אחרונות

עולם העיתונות בכלל ועולם העיתונות היומית בפרט הוא פלטפורמה איכותית לשיווק ולפרסום. פרסום מודעות בעיתון יומי כמו ידיעות אחרונות מנגיש את המודעה שלכם למגוון של קהלים וגורם לאפקט פרסומי בהיקף ארצי, גדול ורחב.

 

פרסום מודעה בעיתון ידיעות אחרונות נחשב ליעיל במיוחד כי עיתון זה הוא עיתון יומי מהמובילים בארץ מבחינת תפוצה ואף נחשב בשנים האחרונות ל"עיתון הנפוץ במדינה". 

 

ביטוי זה מבוסס על העובדה שלעיתון ידיעות אחרונות עשרות אלפי מנויים ברחבי הארץ שמקבלים את העיתון לביתם מדי יום.

 

כמו כן, אלפים רבים רוכשים את העיתון מדי יום בנקודות המכירה השונות ברחבי הארץ : פיצוציות, מרכולים, קיוסקים ועוד. בנוסף, בסופי שבוע תפוצת העיתון גדלה אף יותר ולכן פרסום מודעות בעיתון זה נחשב ליעיל במיוחד. 

 

בנוסף, פרסום מודעה בעיתון ידיעות אחרונות יכול להיות יעיל עוד יותר אם הוא מתבצע במוסף או במדור רלוונטי של העיתון. למשל : פרסום מודעת דרושים במוסף "ממון" של ידיעות אחרונות נחשב ליעיל יותר מאשר פרסום של אותה מודעה במיקום אחר (מוסף או מדור) בעיתון. הסיבה לכך היא שהמדור או המוסף הספציפי מכוון ישירות לקהל היעד הרלוונטי של המודעה.

 

עם זאת, כדי להתאים את המודעה למדור ולמוסף הרלוונטי בעיתון יש צורך בנסיון רב שנים ובהיכרות מעמיקה עם שני עולמות תוכן שונים בתכלית : עולם הפרסום מצד אחד ועולם העיתונות מצד שני עם דגש על עולם העיתונות היומית. 

אנו באפקט המודעות מתמחים כבר עשרות שנים בפרסום מודעות בעיתונים (כולל בעיתונים יומיים כמו ידיעות אחרונות) במגוון תחומים : מודעות אבלמודעות נדל"ןמכרזים מודעות דרושים, מודעות משפטיות ועוד.

 

אנחנו באפקט המודעות מציעים מגוון פתרונות לפרסום מודעות בעיתון ואף הצבנו לנו כמטרה להפוך את פרסום המודעות בעיתון לעניין קל, פשוט ונוח. פרסום מודעה בעיתון ידיעות אחרונות דרך אפקט המודעות תתן מענה לצרכיך במחירים אטרקטיביים, תוך שירות איכותי ובזמינות מיידית.

 

אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בכל עת ולהינות מהשירות, מהנסיון והמחיר של אפקט המודעות. 

לשאלות נוספת ולפרסום מודעה חייג 1700-70-30-21, כתובת מייל info@modaha.co.il
פרסום בידיעות אחרונות

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך: