פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות

מודעת אבל בידיעות אחרונות

פרסום מודעת אבל בעיתון יומי מוביל נועד ליידע את הציבור על מותו של אדם ומועד לווייתו המדויק.

לרוב פרסום מודעת אבל בעיתון מתבצעת תוך הבעת תנחומים והשתתפות בצער קרובי משפחתו של הנפטר.

מודעת אבל בעיתון גדול כגון ידיעות אחרונות מאפשר חשיפה משמעותית בקרב קהל הקוראים בישראל בכ350,000 עותקים ביום חול וביום שישי בכ600,000 עותקים.

איך ליצור מודעת אבל בעיתון?

למודעות אבל המפורסמות בעיתונות היומית ישנם כללים ברורים ומבנה אחיד, כאשר הסגנון והעיצוב של מודעות אבל המפורסמות במגזר הפרטי לבין המגזר העסקי שונים מהעיצובם 

כמו כן, ישנו הבדל בין מודעת אזכרה לבין מודעת אבל או מודעת השתתפות בצער. 

מה שמאחד את כלל המודעות הם עיצוב שבלוני בעל אותיות מודגשות בצבע שחור.

פרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות נחשב למכובד יותר בגלל יוקרתו של העיתון, אך גם בגלל החשיפה הרחבה והממוקדת.

ניתן לפרסם במודעה סידורי הלוויה ומועדי האזכרה למיניהם, כך גם את חבריי המשתתפים בצער המשפחה, החברים והקולגות מהעבודה וכדומה.

המודעה נועדה לזמן את קרובי המשפחה, החברים הקרובים וכל מוקירי זכרו של המנוח כדי לכבד את זכרו, להשתתף בהלוויה או באזכרה ולנחם את האבלים.

גודל ועריכת המודעה 

עלות מודעת האבל בידיעות אחרונות משתנה לפי גודל המודעה באינצים ובבחירת מועד הפרסום- מודעת אבל ביום חול זולה משמעותית מעלות הפרסום בסופ"ש. 

בגלל דחיפות הנושא וכדי לאפשר למוקירי זכרו של המנוח ולכל קרובי משפחתו להגיע בזמן להלוויה, לאזכרה או לגילוי המצבה, מומלץ לפנות לצוות המקצועי שלנו באפקט המודעות.

אנו מטפלים באופן מסור ורגיש בכל פניה ומסייעים לכם לפרסם את המודעה במדור אבלים במיקום בולטים.

הצוות המסור שלנו כולל גרפיקאים מנוסים המתמחים בעיצוב מודעות אבל לפרסום בעיתונות היומית ומתחייבים למחירים משתלמים בשוק המודעות הארצי.

שירות זה של פרסום מודעת אבל, מודעת אזכרה, מודעת הבעת תנחומים וכיו"ב ניתן לכל לקוחותינו, החל מקרובי הנפטר ועד ארגונים, ועדים ומוסדות.

אם בחרתם בפרסום מודעת אבל בעיתון ידיעות אחרונות, פנו אלינו לקבלת פרטים אודות שטחי הפרסום, זמינות הפרסום, עיצוב גרפי, ניסוח מומלץ וכל פרט נוסף שיידרש. אנו מבטיחים ללקוחותינו מחירים הוגנים, הקשבה ושירות אדיב 24/7.

פרסום מודעת אבל

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך:

לשאלות נוספת ולפרסום מודעה חייג 1700-70-30-21                                                                   מייל info@modaha.co.il