פרסום מודעת אבל בעיתון בג'רוסלם פוסט (jerusalem post )

מודעת אבל בג'רוסלם פוסט jerusalem post 

אנשים מסוימים חושבים שמודעות האבל בעמודי העיתונים שמורות לאנשי ציבור ולידוענים בלבד. הם עשויים לחשוב שהתועלת בפרסום המודעה היא ההכרה של הציבור במוות של האדם שהעריכו ואולי לא הכירו אישית. אבל אנשים רבים רואים את מודעת האבל כפלטפורמה המתאימה להבעת צער וכבוד לנפטר ולמורשתו, גם אם הנפטר הוא אדם אשר שמו מוכר לקרוביו בלבד. יתרה מכך, נפטרים רבים זכו להכיר עשרות אנשים במהלך חייהם, לא עם כולם הם נשארו בקשר קרוב. מודעת האבל מספקת הזדמנות לכל מכריהם וקרוביהם של הנפטרים לקבל הודעה בזמן הנכון, ולאפשר להם להגיע לניחום האבלים.

עיתון ה-Jerusalem post הוא העיתון הנפוץ ביותר בישראל בשפה האנגלית והצרפתית. העיתון מופץ בכל רחבי הארץ למנויים ונמכר בדוכני העיתונים והספרים. מספר העותקים המופצים של העיתון עומד על כ-65,000 בימי חול וכ-110,000 בסופי השבוע. מתוך כך פרסום מודעת אבל בעיתון הג'רוסלם פוסט תבטיח תפוצה רחבה ומשמעותית למודעה.

עיתון הגרוזלם פוסט נוסד בשנת 1932 ופועל בשיתוף פעולה עם עיתון הוול סטריט ג'ורנל.

גרוסלם פוסט מתמחה כבר למעלה משמונים שנה בכתיבת תוכן אקטואלי באנגלית לדוברי השפה בישראל ומעניקה הצצה מרתקת למתרחש בארץ ובעולם.

ניתן למצוא מגוון רחב של כתבות שטח בנושאים רבים כגון חדשות אקטואליות, כתבות בנושא ספורט, פנאי, כלכלה תיירות.

העיתון זוכה לחשיפה רחבה ובכך מאפשר לכל מודעת פרוסמית חשיפה רחבה לקהל יעד אטרקטיבי בעל אמצעים מכל עיתון אחר.

לעיתון מתווסף לוח מודעות רלוונטי המציג מגוון רחב של מודעות שירות וביניהם: מודעות נדלן, מודעות דרושים, בעלי מקצוע, מודעות משפטיות ומודעות אבל.

אפקט המודעות הינו משרד פרסום המתמחה בפרסום מודעות בעיתון. הצוות המקצועי שלנו מיומן בעיצוב והפקת המודעה, רכש המדיה ופרסומה בעיתון. שירות פרסום מודעת אבל, מודעת אזכרה, מודעת הבעת תנחומים וכיו"ב ניתן לכל לקוחותינו, החל מקרובי הנפטר ועד ארגונים, ועדים, עמותות ומוסדות.

עלות פרסום מודעת אבל משתנה בהתאם לגדלים השונים, לעמוד הנבחר ולתאריך שבו תפורסם המודעה. אם אתם מעוניינים לשמוע עוד על עלות פרסום מודעת האבל בעיתון הג'רוסלם פוסט או לשאול לשאלות נוספות בנושא פנו אלינו לקבלת פרטים נוספים.

פרסום מודעת אבל

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך:

לשאלות נוספת ולפרסום מודעה חייג 1700-70-30-21                                                                   מייל info@modaha.co.il