פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ

מודעת אבל בעיתון הארץ

מודעות אבל נהוג לפרסם בעיתונים יומיים מובילים כמו הארץ, ידיעות אחרונות, ישראל היום ומעריב. המחירים משתנים בהתאם לעיתון, גודל המודעה ומועד הפרסום. כך למשל פרסום מודעת אבל שייעשה בעיתונות היומית בסופי שבוע יקר יותר לעומת עלות אותה המודעה במהלך ימי החול, באמצע השבוע.

מהי מודעת אבל בעיתון?

מודעות אבל נועדו להודיע בפומבי על מותו של אדם, לעדכן על מועד אזכרתו של המנוח או כדי להביע השתתפות בצער האבלים. למודעות אבל המפורסמות בעיתונות היומית ישנם כללים ומבנה ונוסח שבלוני. יוצאות דופן הן מודעות אבל המפורסמות בעדה החרדית ומודעות אבל שצה"ל או כוחות הביטחון מפרסמים, אשר סגנון ועיצוב המודעות הללו שונה מהעיצוב המלבני הרגיל.

פרסום מודעות אבל בעיתון הארץ נחשב למכובד יותר בגלל יוקרתו של העיתון, אך גם בשל החשיפה הרחבה והממוקדת. ניתן לפרסם במודעה את שמו של המנוח, השתתפות בצער המשפחה, החברים והקולגות בעבודה, לעדכן בסידורי ההלוויה או האזכרה ולציין פרטים חשובים נוספים. המודעה נועדה לזמן את קרובי המשפחה, החברים הקרובים וכל מוקירי זכרו של המנוח על מנת לכבד את זכרו, להשתתף בהלוויה או באזכרה ולנחם את האבלים במהלך השבעה.

פרסום אבל בהארץ

פרסום מודעת אבל בעיתון יומי מאפשר לזמן את כל מוקירי זכרו של המנוח. זו הסיבה שבעטיה ניתן ורצוי לפרסם מודעת אבל בעיתון הארץ, העיתון היומי הוותיק זוכה לחשיפה גבוהה מאחר ויש לעיתון קהל מנויים גדול במיוחד. כדאי לדעת כי עיתון הארץ מופץ בכ-70,000 עותקים בימי חול ובמעל 100,000 עותקים בסופי השבוע.

בגלל דחיפות הנושא וכדי לאפשר למוקירי זכרו של המנוח ולכל קרובי משפחתו להגיע בזמן להלוויה, לאזכרה או לגילוי המצבה, מומלץ לפנות לצוות המקצועי של "אפקט המודעות".

אנו מטפלים באופן מסור ורגיש בכל פניה ומסייעים לכם לפרסם את המודעה במדור אבלים בעיתון הארץ ובעיתונים אחרים. הצוות המסור שלנו כולל גרפיקאים מנוסים המתמחים בעיצוב מודעות אבל לפרסום בעיתונות היומית, ואנו מתחייבים למחירים משתלמים, ובעיקר משתתפים בצערכם.

הצוות שלנו זמין 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. התקשרו עכשיו לטלפון: 1700-70-30-21 ואנו נסייע לכם ונדאג לכל הנדרש על מנת לפרסם את המודעה בזמן ובאופן מכובד במדור אבלים בעיתון הארץ.

פרסום מודעת אבל

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך:

לשאלות נוספת ולפרסום מודעה חייג 1700-70-30-21 & מייל info@modaha.co.il