פרסום באנרים

מהווה את אחד הכלים היעילים והאפקטיביים ביותר לחשיפה רחבה לקהל יעד שמאפייניו ידועים מראש, למיתוג ולשיווק. אמנם, באנרים נחשבים לכלי פרסום ותיק ופחות פופולרי בגלל יחס ההמרה הנמוך, אך יש להם חשיבות רבה באסטרטגיית השיווק של העסק, מאחר ומטרתם לחשוף לעיני הגולשים באינטרנט מוצר חדש, מותג או אירוע.

 

חשיפה רחבה ללא צורך ללחוץ על המודעה

בעבר הפרסום באמצעות באנר היה נפוץ בקרב כל החברות והארגונים כדי למשוך את הגולשים להקליק על המודעה ולהגיע לאתר של העסק או לדף נחיתה. כיום, פרסום באנרים ברשת המדיה האפקטיבית של גוגל נועד בעיקר לחשיפה ממוקדת לקהל יעד מוגדר, על פי מאפיינים כמו אזור גיאוגרפי, גיל, מין וכיוצא בזה.

הבאנר ממוקם במיקום מרכזי הזוכה לחשיפה עצומה. ניתן להתאים את תוכן ועיצוב הבאנר לתוכן של הדף, ואת המודעה ניתן לראות באתרי רשת המדיה במסגרת קמפיין המתמקד לפי מילות מפתח או לפי מיקום.

לעיצוב הבאנר יש חשיבות רבה להצלחת הקמפיין הפרסומי, לכן מומלץ ליצור קריאייטיב ייחודי, בהתאמה למאפייני קהל היעד אליו מעוניינים להגיע.

 

מה אנחנו מציעים?

פרסום באנר באמצעות אפקט המודעות מבטיח לכם חשיפה גבוהה באתרי החדשות המובילים בארץ ובאתרים המציעים יחס המרה גבוה, במחירים אטרקטיביים במיוחד. אנו מנהלים את קמפיין הבאנרים שלכם בגוגל במקצועיות, בהתאמה ליעדים הנקבעים עמכם מראש, בשקיפות מלאה ועל פי תקציב חודשי שהגדרתם.

לקבלת הצעת מחיר השאר את פרטיך:

לשאלות נוספת ולפרסום באנרים  חייג 1700-70-30-21 מייל info@modaha.co.il